Balıketli Bayan Şirin

 

Merhaba, ben Şirin, 24 yaşındayım ve Antep’te yaşıyorum. 1.70 boyundayım, 70 kiloyum. Gaziantep’in Balıketli hatunlarındanım. Görüşmelerimin tamamını kendi evimde ya da otellerde gerçekleştiriyorum. Resimlerin tamamı bana aittir %100 orjinaldir. Aksi taktirde görüşmeyi sonlandırabilirsiniz. Hemen arayıp randevu alabilirsiniz.

Tel: 0539 855 90 18

Burada ev kiraları biraz yüksek olduğu için ve kendi başıma kalma korkum olduğu için yurtta kalıyorum. Tabi birkaç kızın bir arada kaldığı bir ortamda her zaman rahat edemiyorum ama yine de yalnız başıma yaşamaktan iyidir.

 

Hayatımın büyük bir çoğunluğunu üniversite okuduğum için okulda geçiriyorum. Bilgisayar programcılığı 2. sınıf öğrencisi olarak okuluma devam ediyorum. Hafta içi her gün belirli saatlerde okula gittiğim için ancak hafta sonlarında tam olarak boşa çıkıyor ve kendime vakit ayırıyorum.

 

Okula gitmediğim zamanlardaki en büyük eğlencem ise ev arkadaşlarımla birlikte vakit geçirmektir. Kız arkadaşlarımla birlikte genellikle hafta sonları bir kafeye giderek orada farklı oyunlar oynar ve eğlenceli zamanlar geçiririz. Bu yüzden hafta sonlarını bende birçok öğrenci gibi çok seviyorum. Bunun dışında yine arkadaşlarımla alışveriş merkezlerine giderek üstüme başıma bir şeyler almak ve para harcamak da en büyük zevklerim arasındadır.

 

Özel hayatım ise şimdilik oldukça hareketsiz. Yani yaşım çok büyük olmadığı için şimdiye kadar hiç erkek arkadaşım olmadı. Erkek arkadaşım oldu tabi ki ama sevgilim diyebileceğim birisi çıkmadı karşıma. Ancak Bayan Öykü olarak okulum bitene kadar ben de dürüst, yakışıklı, hoşlanabileceğim ve âşık olabileceğim birisiyle tanışacağımı tahmin ediyorum.