Vip Yeni Hatunlar

Eğer erkekler kadınlarla zaman geçirirken sevişmenin tadı damaklarında kalsın istiyorsa o zaman 30’larında kadınlarla zaman geçirmeliler ya da 27, 28 gibi 30’a yakın işte. Bu yaştaki kadınlar gerçekten de sevişmek ne demek bilirler. Yani erkek uzman olabilir ya da acemi olabilir… sorun yok sevişirken ama kadın gerçekten de önemlidir, kadının uzmanlığı önemlidir. Bu konuda bana inanabilirsiniz. Neden? Genelde sekste hareket eden taraf kadınlardır da o nedenle… bu nedenle 27’lerden başlayan ve 35’lere kadar devam eden yaş aralığındaki kadınlarla zaman geçirmek erkeklerin her zaman normalden çok daha fazla eğlenmesine neden olacaktır. Tabii ki kişisel zevkler de önemlidir.

Kadınları değerlendirirken aynı zamanda ne kadar sohbet ettiklerine bakarsanız o zaman da doğru bir adım atmış olursunuz. Normal hayatta neyse de Bayanlar arasında maalesef sohbet odaklı hareket eden kadınların sayısı azdır. Sizler bu az sayıdaki kadınlarla zaman geçirmelisiniz. Evet bir de uzmandır 30’lar dedik ama bu noktadan sonra ten rengi, boy & kilo gibi durumlara da sizler karar verebilirsiniz. Aslında bu tarz heyecanların hepsini sitemizde bayanları resimleriyle de gördüğünüz için görerek seçebilirsiniz ama bayanların bulundukları kategorilere ve muhakkak profillerine de bakmaya özen gösterin. Orada bayanlara özel ince detaylar yer almaktadır, kaçırırsanız o zaman muhtemelen gereksiz yere üzülürsünüz.

Neden mi? Çünkü herkes sizin sevdiğinizi, sevdiğiniz şeyleri sevmek zorunda değil! Değil mi? Bu nedenle eğer bayan arkadaş anal yapmak istemiyor veya kondomsuz zaman geçirmek istemiyorsa bu konuyla alakalı onları zorlamanız olmaz. Yani bu durumlara bayan arkadaşlarla zaman geçirmenin öncesinde dikkat etmezseniz ısrar etmek zorunda kalırsınız e bu da reddedilmenize hatta o bayanların sizleri engellemesine de neden olur. Üzülme nedeni ama değil mi bu durum da… gerçekten de erkekler bu nedenle eğer mutlu olmak istiyorlarsa Gaziantep escort bayanların verdikleri her detaya sonuna kadar dikkat etmek zorundalar yoksa dediğim gibi kendileri üzülür sadece.

Erkekler genelde bayanlarla zaman geçirirken pazarlıktan kaçınır ve bayanlar da bunu bilir… olmaz ama! Özellikle de bu alemde ki kesenizi düşünmelisiniz. Bu nedenle de eğer bayan arkadaş pazarlığa yanaşmıyorsa bu durumda grup teklif edin. Bir arkadaşınızla o bayanla zaman geçirirken muhakkak kişi başı daha az ödeyeceğiniz ve normalde, teke tek sekslerden çok daha eğlenceli olan birliktelikler yaşayabilirsiniz. Evde olmaya özen gösterin ve imkân da varsa masaj + içki olsun. Böyle bir durumda yaşayacağınız gecelik birlikteliği kemiklerinize kadar hissetmemeniz imkânsız ama özellikle de erkeklerin sadece keselerini düşünmesi olmaz. Aynı zamanda erkekler sağlıklarını da düşünmelidir. Bu nedenle de her zaman korunduğunuz, temiz birliktelikler yaşamaya sizler de çok dikkat etmelisiniz. Bu önemlidir gerçekten.