Olgun Burcu

Selamlar benim ismim Berkay ve 18 yaşında 1.73 boyunda yaklaşık olarak 70 kg ağırlığında bir çocuğum. Anlatacağım hikaye 1 ay önce başımdan geçmiş olan gerçek bir hikayedir.
Annemin arkadaşı olan Burcu 38 yaşında ve oldukça dolgun göte sahip ve irice göğüsleri bulunan bir kadındır. Annem arkadaşınında alışverişe geleceğini söyledi ve çıkalım hazırlandı dedi. O günde ben oldukça kötü bir haldeydim ve 31 çekmezsem adeta kafayı yiyecektim. Gitmeden önce banyoda 31 sallamaya başladım ve annemin dolgun götlü arkadaşı ise içeride çantasını unutmuştu. Çantasını almak için eve geldiğinde beni banyoda gördü. Şansa banyonun kapısı açıktı ki o kadının ismini söylerek 31 çektiğim için gördüklerine inanamadı. Daha sonra ise dayanamadı ve yanıma gelerek benim 20 cm lik aletimi ellemeye başladı. Benimki kalkmıştı ve oldukça sertleşmişti. Daha sonra kadını soymaya ve amcığını bir güzel yalamaya başladım. Daha sonra ise 69 pozisyonunu aldık ve amcığını yaladıktan sonra annemin arkadaşının titrediğini farketiyordum. Sanırım bu kadın daha önce pek çok yarrak yemişti. Gaziantep escort klasmanında sikiş sürdürebilecek potansiyele sahipti çünkü.
Hala zevkten amcığını okşuyordum ve sok artık sok diye bağırmaya başladı. Daha sonra ise tam 7 dakika boyunca git gel yapmaya başladım ve daha sonra bana sakso çektikten sonra bu seferde göt deliğinden sert bir şekilde girmeye başladım. Bu arada kocaman çığlıklar atmaya başladı. Ben sus kadın diyerek ağzını kapatmaya başladım. Çünkü, komşular duyabilir ya da annem eve gelebilirdi. Daha sonra bunu zevktten kudurttum ve göt deliğine boşaldım. Hayatımda yaşadığım 2. Sikiş deneyimi olarak asla unutmayacağım hikayeler arasında hafızama kazıdım. Artık annemin haberi dahi olmadan her hafta bir defa onu otele götürüyorum ve uzun uzun sikişerek tüm sikiş hevesimi adeta kapatmış oluyorum. 38 yaşında bir orospumun olmasından dolayı büyük bir onur ve gurur yaşıyorum. Hayatımda sanırım en güzel siktiğim amcık ve dar göt geliği bu kadındaydı. Bu kadar harika ve temiz bir am ve göt daha önce görmemiştim.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir