Güzelliği ile ilgi çeken Seren

Bazı kadınların kendilerini sırf gösteriş için küçük durumlara düşürebildiğini zamanında sizlere anlatmış ve paylaşmıştım. Bunun nelerden kaynaklanıyor olduğunu da detaylıca bugün burada sizlerle paylaşacağım ve sonrasında ise kendimden biraz bahsedeceğim. Konuya başlamadan önce herkesten tek istirhamım lütfen yazdıklarımı ön yargılı bir şekilde kesinlikle değerlendirmeyin ve tabularınızdan ayrılarak düşünün.

Evet arkadaşlar ismim Seren 21 buçuk yaşındayım ve daha yeni yeni bu işleri yapmaya başladım. Aslında hayat şartları beni buna itse de gerçekten azgın olduğum gerçekliğini de sizden saklamak istemiyorum. Resmen azgın bir teke gibiyim. Her yerim yanıyor ve hemen hemen her gün seks arayan bir tipim. Şimdi diyeceksiniz biliyorum ama ben bu iş akışında seksi birinci plana parayı ise ikinci plana almış bulunmaktayım. İşte bu yüzden zevk alabileceğiniz şeylerin sanırım sınırları yok benimle. İzmir’de de bu işi yaptığım süreçte herkes beni tanıdı ve oradan ayrılıp Antep’e gelmem yüzünden neredeyse bazı erkekler Gaziantep’e taşınacaktı. Bu durum benim çok mutlu olduğum bir şeydir. Bazı escort kadınlar gibi sizlere kötü davranmaktansa sizlerle bir bütün olmanın yollarını arayan bir kadın olduğumu buraya gelirken beyninize kazırsanız süper olur. Amerikan rapi gibi seks partneri olmamın en büyük özelliği de bazıları için çok hızlı gelebiliyorum ve siz de biliyorsunuz ki hızlı giden her şey ters gitmeyebilir bazen.

Şimdi konuyu burada kapatmadan daha fazla bilgi vermek isterdim sizlere ancak seks sadece bilgi verme amaçlı değildir. Yani size burada sabaha kadar baklavayı anlatacağıma ağzınıza bir dilim baklava koyarım ve o zaman zaten siz anlamış olursunuz. O yüzden seks sadece bir iş değil benim için bir sanat eseridir ve bu sanatın icracısı da bizzat benim.