Eski hemşire olan bayan escort derin

Herkese merhaba şimdi sizlere kendimden biraz bahsedecek olursam. Aslında orjinal ismim de Derin. Ben normalde hemşirelik bölümü mezunuyum. Bir kaç yıl boyunca Antalya’da bir hastanede hemşirelik görevimi ifa ediyordum. Ayrıca da kendi polikliniğim vardı. Ancak ben bu işi seks işçisi olarak değil gerçekten de seks aşığı olduğum için yapıyorum.

Öncelikle yaşım 24 daha yani daha doğrusu yeni girdim bu yaşıma. Güzel anlar yaşamak ve bu anları da yaşatmak için sizlere yaşımla alakalı yalan söylemek istemiyorum. Kalbi temiz olan insanlara gerçekten de ben de mertçe ve dobraca yaklaşma düşüncesindeyim. Boy ölçülerime gelecek olursak 90-60-90 fiziğe sahip biriyim. Güzel bir bayan fiziği arıyorsanız en doğru profilde olabilirsiniz. Şuan biliyorum ki ekonomik açıdan biraz problemler yaşanıyor. Bu da sizlerin bazı zevklerden uzak olabileceğiniz anlamda bir şeyler anlamanızı sağlıyor. İşin doğrusu sizleri maddi açıdan fazlaca yormayacağımı bilin istedim. Karizmatik erkeklerden ve oturup kalkması bilen ağır başlı kişilerden oldukça hoşlanırım. Zaten erkek dediğin nerede ne zaman ne hareket yapacağını bilmeli ve efendiliğini bozup kaba saba birisi olmamalı. İşte tam da bahsetmek istediğim sizlere bu anlamda seks aşığı insanların biraz da kendine sahip olabilmeli. Değerli anların ve zevk dolu dakikaların her birinin ayrı ayrı lezzeti ve keyfi olduğunu biliyorum. Bu yüzden ziyaret eden misafirlerimi çok hassas bir biçimde ağırladığımı bilin istiyorum.

Son olarak beyler bilin istiyorum ki gerçekten de seks manyaklarının deli dolu fantezileri benimle yaşayacağını bildiğim için kendi evimde görüştüğümde özel hemşire kıyafetlerimi de mutlaka yanımda getiriyorum. Bu kıyafetlerle harika fanteziler kuran erkekleri hayal edebiliyorum bile. Haydi daha fazla sizi yazılara boğmayayım ve asıl meselemize gelip telefon numaramı vereyim sizlere. Sizleri her yerinizden öpüyorum.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir