Çıtır Escort Asalet

Adım Asalet. Gaziantep’te yaşıyorum 23 yaşındayım. 1,61 boyunda 54 kiloyum. Ela gözlü, sarışın dış görünümüm ile etkileyici bakışlarımı sizden alamayacağımı bilerek beni arayabilirsiniz. Resimlerimde gördüğünüz üzere doğal bir yapım var; doğallıktan hoşlanan beylerle bir araya gelmeyi seviyorum. Güzel ümitler için yaşamasını bilen yapım gereği her güne başlarken hayata yeniden merhaba diyebildiğimi bilmenizi isterim. Huzuruma huzur katacak beylerle eğlenceli zaman geçirmek istiyorum. Siz de doğayı seven, doğallıktan hoşlanan, enerjisini vakit geçirdiği insan ile nasıl paylaşacağını bilen biri ile beraberlik yaşamayı arzuluyorsanız beni aramak için geç kalmamaya özen göstermelisiniz.

Sekse önem vermekteyim. Somut seks pozisyonlarını rafa kaldırıp fantezilerle erotizmi ayakta canlandırmak isteyen kişilerle bir araya gelmek tek arzumdur. Cinsellik gibi gerçek ve yaşanılması kaçınılmaz olan bir olguyu harekete geçirirken tüm enerjiniz ile monotonluğu yok edici tavırlara bürünüyorsanız sizinle yatak odanızda eğlenceli vakit geçirebileceğiz demektir. Sadece bu iş olsun bitsin zevkimi alayım karşı taraf umrumda değil diyorsanız benimle bu ilişkiyi yaşamaktan memnun kalmazsınız baştan söyleyeyim. Suyun toprağa olan özlemi gibi tenimi hasretle öpüp beni sevgi ve saygı çerçevesinde tahrik edip yatak ta memnun ettiğiniz sürece sizi de memnun edip mutluluktan uçuracağımdan emin olabilirsiniz. Hatırlayacağınız kalıcı mutluluklardan biri de ben olmak isterim.

Resimlerimde gördüğünüz vücut şeklinin aynısını ben de bulabilecek; herhangi bir olumsuz ya da yanlış vücut hattı ile karşılaşmayacaksınız. Bakımına önem veren titiz, hijyeniz bir bey iseniz beni aramanızda hiçbir sakınca yoktur. Randevu öncesi fiyat konusunda kesin karar kılmak temel prensibimdir. Telefon ile bana ulaştığınız zaman asla pazarlık teklif etmeyiniz. Kendinizi iyi hissedeceğiniz hoş bir gece için acele ediyorsanız hemen beni arayın.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir