Bayan Nihan

Selamlar, Ben Bayan Nihan, 24 yaşındayım. Ailemle birlikte Antep’te yaşıyorum. Annem ve babam ile birlikte. Tek çocuğum. Başka kardeşim yok. Tıp eğitimi alıyorum. Şu anda 4.sınıftayım. Ve doktorluk çocukluğumdan beri hayalimdi benim. Küçükken ne olmak istersin sorusuna verdiğim yanıt hep aynıydı. Doktor olmak. Şimdi de çocuk doktoru olacağım günleri iple çekiyorum.

 

Gecen yıl fakültede tanıştığım bir erkek arkadaşım vardı Fakat güven sorunu yüzünden ayrıldık ve şuan da yalnızım. Tekrar güvenebileceğim biri olursa yenide bir ilişkiye başlamak istiyorum ama güven çok zor kazanılan bir duygu. Bakalım hayat bana neler getirecek. Tatillerimi ailemle beraber güneyde sıcak yerlerde ve deniz kenarlarında geçirmeyi çok seviyorum. Yüzmeyi çok severim çünkü. Balık gibi yüzerim sudan çıkmam çocukluğumdan beri. Derslerim çok ağır olduğu için kitap okumaya pek zaman ayıramıyorum maalesef. Ama tiyatro ve sinema olmazsa olmazlarımdandır. Ayda iki ya da üç kere mutlaka gitmeye özen gösteririm. Sinemada en çok gerilim ve korku tarzı filmleri severim. Evet, korkuyorum da ama gitmekten de vazgeçmiyorum.

 

Arkadaşlarım benim kardeşim gibidir. Onlarla olmaktan çok keyif alıyorum. Okul sonrası gidip kahve içmek ve sohbet etmek her gün yaptığımız bir aktivitemiz bizim. Bazen de spor salonuna gidiyorum ama çok nadir diyebilirim. Fırsat bulamıyorum ki. Arada da yürüyüş yapıyorum ormanlık alanlarda müzik dinleyerek. En çok pop müzik severim bu arada. Yerli ve yabancı fark etmez.